2018-02-09 10:40 Lt.

Najważniejszy projekt frekwencyjny w historii Lecha Poznań

Są prostsze sposoby, żeby być bliżej klubu. Tylko dzięki uczestnictwu w programie LECHICI kibice zyskają znacznie bardziej ekskluzywny dostęp do Lecha Poznań, a dzięki wyjątkowym nagrodom i przywilejom kibicowskie przeżycia będą intensywniejsze. Kluczem do jak najlepszego wykorzystania możliwości programu będzie uczestnictwo w meczach Kolejorza, a efektem ma być rosnąca frekwencja na trybunach na przestrzeni najbliższych lat.

LECHICI to program, który sprawi, że każdy kibic zyska realny wpływ na budowanie frekwencji i jeszcze lepszej atmosfery na meczach Kolejorza. W ręce każdego wpadnie bowiem możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. W jaki sposób?

Zbieraj punkty

Z perspektywy sympatyka Lecha zmieni się tylko jedno. Bez konieczności zmiany nawyków czy formy kibicowania, chodząc na mecze czy robiąc zakupy w klubowym sklepie, uczestnik programu LECHICI będzie od teraz otrzymywał dodatkowe profity wyrażone w postaci punktów zgromadzonych na swoim koncie. Punkty będzie można w dalszej kolejności wykorzystać na niedostępne dotychczas, wyjątkowe i ekskluzywne nagrody, akcje lub zniżki na zakup biletów czy karnetów.

Zarejestruj się i zbieraj punkty. Właśnie to w pierwszym kroku powinien zrobić każdy kibic Lecha. Rejestracja zajmuje tylko chwilę i jest dostępna tutaj >>> Aby skutecznie zbierać punkty, w dalszej kolejności należy powiązać konto w programie LECHICI z posiadanym kontem w systemie sprzedaży biletów i w sklepie internetowym. Następne będą zależały już od kibicowskiej aktywności. Każda obecność na meczu (a nie zakup biletu!!!), każdy zakup w klubowym sklepie to kolejne punkty na koncie.

Rangi

Po zalogowaniu się na konto - oprócz liczby zgromadzonych punktów - widoczna jest też ranga użytkownika. Czym jest i skąd się bierze? Ranga jest zależna tylko i wyłącznie od uczestnictwa kibica w meczach domowych Lecha w Lotto Ekstraklasie. Im więcej meczów na koncie ma Lechita, tym wyższą zdobywa rangę. A im wyższą ma rangę, tym większy zyskuje dostęp do ekskluzywnych nagród, których nie jest w stanie nigdzie kupić.

W programie LECHICI dostępnych jest pięć rang. To Żak, Młodzik, Trampkarz, Junior i Senior. Awans na każdą kolejną zależny jest od uczestnictwa w meczach. Wyjątkiem są posiadacze karnetów, którzy automatycznie zyskują rangę Seniora i 2000 punktów bonusowych na start i wiele innych przywilejów oraz gwarantowanych nagród.

Nagrody i przywileje

Każdy Lechita w trakcie trwania edycji programu (edycja to sezon ligowy) zyskuje szereg przywilejów. Sama rejestracja wystarczy do otwarcia możliwości zbierania punktów i wymieniania ich na zniżki lub nagrody, dostępu do specjalnych promocji na zakupy, specjalnego Newslettera z ekskluzywnymi treściami, a także 2 bezpłatne treningi w LPFA.

Wraz z awansem na kolejne rangi Lechici zyskują dostęp do coraz bardziej ekskluzywnych nagród, takich jak zwiedzanie klubowego autokaru, uczestnictwo w konferencji prasowej, oglądanie meczu z bezpośredniej okolicy ławki rezerwowych, uczestnictwo w prezentacji analizy pomeczowej z klubowym analitykiem, spotkanie z piłkarzami czy unikatowy film z życzeniami od drużyny, a nawet ekskluzywny spacer pod dachem INEA Stadionu. Tego nie da się kupić!

Warto pamiętać, że zebrane punkty na końcu każdej edycji nie przechodzą na kolejną edycję. Będzie jednak można je przeliczyć na zniżkę na karnet na kolejny sezon lub rundę, albo na zakupy w klubowym sklepie.

Rozwój programu

Program LECHICI został stworzony na potrzeby Lecha Poznań i będzie stale rozwijany. W trakcie rundy wiosennej zaktualizowane o dostęp do programu zostaną aplikacje Lech Poznań i Lech Poznań Bilety, na klubowej stronie internetowej powstawać będą newsy i sekcje dostępne tylko dla zarejestrowanych Lechitów. Uczestnicy programu mogą spodziewać się wielu akcji specjalnie dedykowanych tylko dla nich czy udostępniania limitowanych nagród dostępnych tylko w okresach promocyjnych.

Następne mecze

Niedziela 25.02 godz.18:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Środa 28.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Reklama
 

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij